Vitay

Dziś odkryłem, że ilość swoich punktów zgromadzonych na karcie Vitay mogę sprawdzić Online. Do tej pory nie było takiej możliwości, lecz teraz Orlen idąc z duchem czasu udostępnił serwis internetowy, który umożliwia przeglądanie stanu punktów.

I to nie tylko stan punktów, ale również wymiany punktów na nagrody. Co prawda nie pokazało wymiany punktów na nagrody z katalogu, a jedynie na bony paliwowe, ale jest to chyba jeszcze wersja beta systemu, którą mam nadzieję dopracują finalnie.

Można do konta podłączyć kilka swoich kart. Rejestracja polega na podaniu adresu email, hasła oraz zgodzie na przetwarzanie danych i regulaminy vitay. Potem otrzymujemy mail z linkiem aktywacyjnym, a po aktywacji, możemy już podłączyć swoją kartę do systemu (podajemy jej numer, imię i nazwisko, datę urodzenia) Cały proces przebiega sprawnie, szybko i bez problemu.

System jest dostępny pod adresem vitay.pl

Jest to coś czego brakowało mi już od dawna. Ciekaw jestem czy pokazane jest również w systemie, że oczekują na mnie punkty systemowe  – przelane z programu 5plus.

Jak już jestem przy programie 5plus, od długiego czasu niestety zmienił się stosunek wymiany punktów. Za 1000 pkt 5plus otrzymujemy już tylko 3000 pkt vitay. Miejmy nadzieję, że nie zmienią tego już nigdy, i choć tyle będzie można uzyskać.