I rozpoczęła się wielka loteria Plusa, czyli kolejne naciąganie ludzi na wysyłanie sms. Oczywiście szanse na wygranie masz, tym większe im więcej masz pieniędzy, bo to najlepszy sposób aby zwiększać swoje szanse. I nic w tym nie było by denerwującego, gdyby nie duża ilość sms, które są wysyłane do graczy, aby tylko namówić ich na wysłanie kolejnego sms.

Sms przychodzą o różnej treści, w wielu już praktycznie na bank wygrałem, tylko trzeba wysłać sms potwierdzającego. Każdy kosztuje 4.88, każdy jedynie zwiększa pulę naszych szans.

Zebrałem ponad 200 000 losów, mając przez chwilę nadzieje, że to sporo. Wtedy, niestety często za późno, spytałem google o tę loterię, i inne… Wszystkie prowadzi ta sama firma, wszystkie są na bardzo zbliżonej zasadzie. W tamtych ludzie zbierali po kilkadziesiąt milionów losów. Niektórzy deklarowali że mają ponad miliard. W sumię nawet jestem gotów uwierzyć, ale jednocześnie współczuje rachunku za telefon. U mnie skończyło się na około 150zł.

Grać już nie chcę, nie będę. Wolę systemowo w lotka pograć. Ale sms uparcie dalej przychodziły. więc poszukałem i znalazłem w regulaminie opis jak wyłączyć otrzymywanie sms w tej sprawie. Jedna z nich to wysłanie sms na numer 7410 – 4.88zł – dziękuje. Drugi to wysłanie sms o treści „STOP” na numer 8010 – tym razem darmowy. I co ważne, skuteczny, od momentu wysłania nikt nie namawia mnie na wysłanie kolejnych sms.