20090531_sumW dniu dzisiejszym otrzymałem pocztą, jako jeden z wybranych lub jeden z wielu klientów tej sieci list z kuponami rabatowymi Karty Sum. W liście znajduje się również informacja o możliwości zdobycia kolejnych 10 zł na swoja kartę sum, poprzez polecenie rejestracji do programu innej osoby.

Oferta dotyczy 4 kuponów rabatowych, na 10%, 15%, 20% i 30% obejmujących całe zakupy. Jak dowiedziałem się w Punkcie Obsługi Klienta, rabat przyznawany jest na całe zakupy, niezależnie czy są to produkty oznaczone logiem SUM czy też nie. Udzielony rabat przekazywany jest na kartę SUM, czyli dla jasności: nie płacimy za zakupy mniej, a zwiększamy saldo na karcie SUM, które później możemy wykorzystać do opłacenia kolejnych zakupów (również dowolnych produktów).

Dodatkowym warunkiem jest to, iż kolejne rabaty są aktywne po wykorzystaniu poprzedniego, czyli 15% dopiero gdy wykorzystamy rabat 10%, 20 procent po 15% itd. Każdy z rabatów można wykorzystać w określonym czasie, przykładowo 10% – w terminie 15.06 – 21.06 2009.

Dla prostoty rachunku, przy założeniu że co tydzień wydamy 100zł i wykorzystamy wszystkie rabaty, to na nasze konto wejdzie 75zł, które można wydać na kolejne zakupy.

Dodatkową ofertą jest polecenie rejestracji dla innej osoby. Nie wiem czy ilość osób jest ograniczona. Za rejestrację Ja otrzymuje 10zł na kartę, a zarejestrowana osoba 20zł. Warunek – w czasie rejestracji obie osoby muszą być obecne.