Postanowiłem troche więcej dowiedzieć się o tej karcie i całym programie. Niestety w internecie jeszcze nie ma o tym nic, spędziłem trochę czasu i nie znalazłem żadnej informacji, ani na stronach sieci, ani nigdzie indziej. Nie było wyjścia, i trzeba było zasięgnąć wiedzy u źródła.

Regulamin jest do wglądu w hipermakecie, niestety gdy ja chciałem go zobaczyć, nikt nie mógł go znaleźć. „Musiałbym poszukać” stwierdził jeden z pracowników i poszedł sobie. Kilka informacji udało mi się uzyskać od innej Pani.

Oto one:

Na kartę sum trafiają pewne kwoty związane z zakupem produktów. Niestety nie wszystkich, a jedynie tych oznaczonych logiem Karty SUM. Przy tym oznaczeniu powinno być napisane, jaka kwota zasili naszą kartę za zakup tego produktu. Może to być wartość procentowa lub konkretna kwota.

Kwoty sumują się cały czas na karcie (nie uzyskałem informacji o przedawnieniu).

Informację o ilości zgromadzonych środków można uzyskać każdorazowo w informacji, możliwe, że jakaś informacja pojawia się na paragonie, jak to ma miejsce w real’u ale tej informacji nie uzyskałem – a jeszcze nie dokonałem żadnych zakupów w tym sklepie.

Zgromadzone środki można wykorzystać do zapłaty za dowolne zakupy dokonywane następnym razem (lub co bardziej prawdopodobne po dłuższym czasie zbierania)
Zapłacić można już wtedy za dowolny produkt, nie musi on być oznaczony logiem akcji.

Więc – Do zbierania.

W następnym artykule postaram się przybliżyć przykładowe wartości doładowań.

Zapisz