Wszyscy wiedzą, że wiele firm przygotowuje specjalne ceny, które są reprezentowane przy ich produktach na witrynie www.skapiec.pl , ale to co zobaczyłem co wyprawiła firma RAM.NET przeszło nawet moję zdolności pojmowania i dobrego smaku 🙂

Ostatnio zająłem się poszukiwaniem dysku twardego, więc wszedłem na skąpca, wpisałem opcje, wybrałem swoje miasto.

W czołówce, będąc bardziej precyzyjnym na dwóch pierwszych miejscach pojawiły się firmy (strony) www.taniepamieci.pl oraz ram.net

W obu przypadkach cena pokazana na skąpcu i na witrynie różniła się:

taniepamieci.pl: 474zł na skąpcu, 576zł na stronie www

ram.net.pl: 486zł na skąpcu, 586zł na stronie www

Co więcej, obie strony należą do tej samej firmy, mają ten sam wygląd i silnik sklepu, a także dane kontaktowe i reklamy w stopce. Krótko mówiąc, ten sam sklep.

Wg opinii wpisanych przez kupujących, sklep jest bardzo fajny, obsługa dobra, i wszystko cacy, więc dlaczego robią takie nieładne zagrywki? Nie prowadzę żadnego sklepu internetowego, i chciałem kupić u nich dysk, ale jeśli cena na skąpcu różni się od ceny w sklepie o ponad 100zł to ja podziękuje.

Dziękuje.

ps. Proszę zwrócić uwagę na poziom cen innych sklepów. Gratulacje dla pixmania.pl – które mimo że w moim mieście nie ma siedziby, to i tak potrafi dać niższą cenę zarówno na skąpcu jak i na swojej stronie.