[Aktualizacja 06.01.2023]

Według niektórych screenów, w skrytce w grze Warzone 2.0 – DMZ – standardowo powinno być miejsce na 20 sztuk różnego rodzaju broni, głównie pochodzącej z kontrabandy. Niestety, albo to inna wersja, albo w mojej miejsca jest na 10 sztuk. Jak sobie z tym poradzić?

Pierwszy sposób, to ubezpieczony slot – może być ich maksymalnie 3 – jednakże, dla mnie, na razie otwarty jest tylko jeden. Ale to właśnie ten jeden slot daje możliwość uzyskania „szerszej” skrytki.

Gdy skrytka jest pełna, a w zabezpieczonym slocie mamy do wyboru jakąś broń, to dokonaj zamiany tego co masz aktualnie w ręce na broń ze slotu – oczywiście musi być to inny model, bo wymiana na ten sam, nic nam nie da. W ten sposób, broń „z ręki” trafia do skrytki jako nadmiar, a broń ze slotu masz w ręce – nawet jak ją stracisz, to po 2h się odrodzi – a Ty będziesz posiadał w skrytce więcej broni. Na razie doszedłem do 2 nadmiarowych egzemplarzy. Myślę, że przy większej ilości slotów da się zrobić to szybciej. Efekt działania widać na screenie poniżej. Po czasie powrotu będę miał dostępne 13 egzemplarzy.

Skrytka z 12 / 10 egzemplarzami.

[Aktualizacja]

Takie zachowanie niesie za sobą pewne konsekwencje, pora byście je poznali.

Gdy skrytka osiągnie 22 egzemplarze, to podczas powrotu, większość broni będzie po prostu z ręki tracona, może coś tam zostanie.

Inny problem jaki powstaje z przepełnioną skrytką, to brak możliwości podejmowania nowych misji frakcji. Nie ważne jaka jest nagroda, misji nie weźmiemy i już.