Od kilku dni blog przywdział nową skrórę, jest to themat Arthemia – wersja darmowa. Jak widać, prezentuje się całkiem przyzwoicie. Od wersji komercyjnej różni się kilkoma ważnymi elementami, które jednak, zdolny programista może samodzielnie dorobić do wersji darmowej.

Wersja komercyjna, posiada własny panel sterowania, do określenia kategorii wyświetlanej jako promowany lub ważny wpis, oraz kategorii wyświetlanych w postaci rzędu boxów.

Wersja komercyjna w zdecydowany sposób zwiększa ilość obrazków na stronie głównej, do każdego wpisu generując miniaturkę. Związane z tym również jest zastosowanie techniki wyboru zdjęcia. W wersji darmowej, trzeba dodać dodatkowe pole a w nim grafikę, w wersji komercyjnej, skrypt sam wyszukuje pierwszy obrazek we wpisie i umieszcza go jako miniaturę na stronie głównej i w wynikach wyszukiwania. Efekt jest całkiem przyzwoity.

Również dół strony jest odmienny, w wersji komercyjnej znajdziemy tam miejsce na video, na losowe wpisy reprezentowane przez miniatury, lub miejsce na reklamę.

W pasku promowanych wpisów (górny prawy róg) w wersji komercyjnej zastosowany scroll, to ukazania większej ilości wpisów.
Jak widać, większość elementów wersji komercyjnej można dobudować samodzielnie.