Ser i szynka

Nie będę wracał do zamierzchłych czasów, gdy jedzenie było na kartki, a dobre słodycze tylko w pewexie. Wystarczy okres kilku lat wstecz. Ser w promocji można było kupić za niecałe 10zlotych za kilogram, martadela była po 6-7zl za kilogram, i choć zawsze wiedziałem co...