WWWStrona WWW to dziś nieodzowny element dobrze prosperującej firmy. Pozwala zaprezentowaćofertę firmy, zdjęcia produktów, cenniki i inne ważne informacje, 24 h na dobę,7 dni w tygodniu dla milionów potencjalnych klientów.

StronaWWW to nie tylko wizytówka firmy z nr telefonu i adresem, to także skutecznenarzędzie marketingowe pozwalające zainteresować ofertą firmy nowych klientów.Strona WWW to także miejsce, w którym Twoi klienci znajdą najnowsze informacjeo produktach, upustach, nowych dostawach, typach produktów. Twoi klienci nie muszą dzwonić już do firmy wposzukiwaniu odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Wystarczy, żenajczęściej zadawane pytania opiszesz na stronie WWW. Umieszczenie na stroniecenników na pewno spotka się z aprobatą Twoich klientów.Nasze strony cechują sięprzede wszystkim funkcjonalnością. Zawsze staramy się ograniczyć ilośćelementów graficznych, aby strony ładowały się możliwe jak najszybciej. Doceniąto szczególnie użytkownicy korzystający z wolnych łączy, gdzie liczy się dlanich każdy impuls. Często widzimy ładne strony, które niestety ładują się zbytdługo, co może odstraszyć potencjalnych klientów.Projektujemy witrynyinternetowe oraz przebudowujemy już istniejące strony WWW. Jeśli posiadasz jużstronę WWW, która nie spełnia Twoich oczekiwań możesz zamówić nową lubprzebudować istniejącą witrynę. Koszty przebudowy lub dostosowania strony,niejednokrotnie są niższe od kosztów tworzenia strony od nowa.

Cechujenas:

  • profesjonalizm wykonania,
  • indywidualne traktowanieklienta,
  • interesujący wygląd,
  • nowoczesne i niekonwencjonalnerozwiązania,
  • dostosowanie do potrzebużytkowników,
  • wysoką funkcjonalność,
  • kompleksowa opieka nadwykonanym serwisem,
  • zapewnienie dla witrynyadekwatnej do jej charakteru nazwy domeny,
  • zaproponowanie dlaserwisu przyjaznego w obsłudze serwera stron.

Obniżenie kosztów to jedenz podstawowych celów, dla których powinieneś zainteresować się Internetem.Bardzo wiele procesów biznesowych można skutecznie przenieść do sieci i w tensposób w istotny sposób zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Dział Twojej Firmy

Obsługa Internetowa

Działobsługi klienta

Częstozadawane pytania, ankiety, kontakt i dane firmy

Materiałyreklamowe

Katalogionline usług czy produktów, ze szczegółami.

Pracownicy

Składaniezamówień, kontakt elektroniczny, standardowe dokumenty w formie plików,reklamacje, rozsyłanie informacji o nowościach

Kosztyreklamy

Reklamaonline może dotrzeć do wyspecjalizowanej grupy Twoich odbiorców

Materiałybiurowe

Wielostronicoweumowy, szczegółowe oferty, specyfikacje – poczta elektroniczna obniża koszty